5
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
F&A שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מי אנחנו?

 
F&A שליחויות מתמחה בשירותי שילוח חבילות לכל רחבי ישראל ומבטיחה זמני מסירה קצרים, יכולת לוגיסטית וביטחון מלא ללקוח במסירת כל חבילה בזמן וללא תקלות.
 

מאז ועד היום – אנחנו תמיד בדרך אליכם

 
בתחילת דרכנו עסקנו במשלוחי מזון למסעדות ורשתות מזון בהיקף של 15 עובדים עם צי מכוניות ואופנועים בצפון. השירות דרש הקפדה על אספקה מהירה, תוך שמירה על טריות המשלוח ושביעות רצון הלקוח.

במהלך השנים הרחבנו את פעילותה מעבר למתן שירות מקומי וכיום מאפשרת משלוחי חבילות לכל רחבי ישראל כשבליבת העשייה אנחנו מקפידים להמשיך ולשמור על מקצוענות בשירות, נאמנות ויחס אישי.
 

מחויבות לשוק ה E-commerce

 
עם צמיחת ענף המסחר המקוון בישראל ובעולם בשנים האחרונות, החלטנו לספק שירות לחנויות אינטרנטיות המבקשות לספק משלוחים במהירות וביעילות. הקמנו מרכז לוגיסטי מבוסס תכנת ניהול המופעלת על ידי השליחים המדווחים מהשטח, כך שניתן להתעדכן על מצב המשלוח בכל רגע נתון, עד למסירתו.
 

אנחנו עובדים עם חברות שילוח בינלאומית

 
אנחנו מעמידים לרשותן של חברות שילוח בינלאומיות (דוגמת DHL, Fedex, Flying cargo) שירות קבלנות משנה, המאפשר להן ליהנות משירות שעומד בסטנדרטים שהגדירה ויותר. השירות כולל צי שליחים עם כלי רכב ממותגים: משאיות, רכבים מסחריים ואופנועים, שמנוהל ועובד לפי השיטות המקובלות בחברה הבין לאומית שעבורה עובדים.
 
F&A שליחויות
 

המייסדים

 
את חברתנו הקימו איציק אמסלם ודניאל פדידה שאוחזים ברזומה מרשים בתחום השליחויות:

איציק אמסלם – בעל ניסיון של עשור בשוק השליחויות הישראלי ומכיר אותו על בוריו. מומחה בניהול המערך הלוגיסטי והתפעולי של התחום. מחויב לביצוע משימות שליחות מורכבות תוך גילוי גמישות, מסירות ונאמנות ללקוח ששלח אותו.

דניאל פדידה – בעל ניסיון רב בתחום השליחויות עם אוריינטציה טכנית ותפעולית. בעל הכשרה כטכנאי תקשורת סלולרית בחברת סלקום, חרוץ ובעל מוסר עבודה גבוה. מביא לתחום השליחויות קשר אישי מול מקבלי החבילות ואחריות מלאה לשולחי החבילות.
 
נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם שירותי שליחויות מעולים. לפרטים: 072-3268374